Solárium


Predstavujeme Vám naše vertikálne solárium megaSun Space 2000, ktoré je známe nielen svojou kvalitou, vysokým opaľovacím výkonom, ale aj designom.
Predstavujeme rýchle, rovnomerné a pohodlné opálenie.
Perfektne sa opálite a nestrávite tam dlhšiu dobu ako 5-15 minút.
Tajomstvo je v kvalitných opaľovacích trubiciach, ktoré nielen skvelo opaľujú, ale naviac, obsahujú požadované množstvo zložky UVB, ktorá má biopozitívny vplyv na ľudský organizmus.

Najväčšou výhodou je však otvorený strop, čo ocenia hlavne ľudia so sklonom ku klaustrofóbii. Svetlo, ktoré solárium vyžaruje, má optimálne zloženie pre rýchle a veľmi efektívne opaľovanie ľudskej pokožky.

Špeciálne lampy poskytujú pomerne vysoký podiel mierneho UVA opaľovacieho žiarenia. Toto predchádza spáleniu, kým súčasne vyvoláva pekné opálenie do bronzova v extrémne krátkom čase. Okrem kozmetického efektu (atraktívne opálenie) je vhodné množstvo opaľovania zdraviu prospešné pri metabolických poruchách, krivici alebo prechladnutí. Tiež veľmi dôležitým faktom je, že počas opaľovania v soláriu sa tvorí v pokožke vitamín "D", ktorý priamo ukladá vápnik do kostí, teda pôsobí proti odvápňovaniu organizmu. Pri rôznych kožných ochoreniach, ako je akné, psoriáza, sa tiež prejavuje priaznivý efekt opaľovania.

V našom salóne je taktiež možnosť zakúpiť solárnu kozmetiku tých najkvalitnejších značiek a výhodné permanentky.


Copyright © 2013 salondebeaute.sk Všetky práva vyhradené.Vytvorené- LP