Kozmetika

ULTRAZVUK

Čistenie pleti ultrazvukom, vhodné pre všetky typy pleti.

Kto by nechcel pôsobiť mlado, sviežo a krásne? Naša pleť je to prvé, čo si iní na nás všimnú a vytvára o nás prvý dojem. Krása a mladistvý vzhľad sú často súčasťou úspechu. Pleť je každý deň vystavená nepriaznivým vplyvom okolitého prostredia, počasiu a stresu. Všetky tieto vplyvy majú dopad na jej vzhľad, pleť pôsobí zvädnutá a unavená. Rovnako ako svaly i pleť si zaslúži odpočinok a regeneráciu, aby opäť získala svoju pružnosť a žiarivý, mladistvý vzhľad. Špeciálnym nástrojom a veľmi dobrým pomocníkom v starostlivosti o pleť, ktorý používame pri svojej práci je profesionálny ultrazvukový čistič pleti.


Použitie tohto kozmetického prístroja je veľmi jednoduché a bezbolestné. V porovnaní s chemickými metódami a mikrodermabráziou, je ošetrenie pleti ultrazvukom jemné, bezpečné a nenarúša povrch pokožky. Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti i pre citlivú pleť, bez zápalových procesov a akné. Výsledkom čistenia je viditeľne vyhladená, prežiarená a na dotyk jemná pokožka.

Účinky ultrazvuku:
• odstránenie mazu a nečistôt
• jemné a účinné čistenie pleti bez vytláčania, opuchov a fľakov
• urýchlenie obnovy buniek
• hĺbková hydratácia
• zvýšenie prekrvenia a stimulácia metabolizmu buniek v pokožke
• odstránenie pigmentácie v povrchových vrstvách pokožky
• zvýšený prienik aktívnych látok z kozmetických prípravok do pokožky
• peeling a rýchlejšia obnova buniek

Čistenie pleti a peeling. Pracuje sa s navlhčenou pleťou. Ultrazvuk vytvára kmitanie, ktoré vodu z pokožky vháňa do pórov a tým póri účinne čistí. Oscilačná frekvencia ultrazvuku zbavuje pleť odumretých buniek, dochádza k vyhladeniu pokožky, odstráneniu zbytkov kozmetických prípravkov a nadbytku kožného mazu. Účinne odstraňuje čierne bodky a znižuje výskyt pigmentácie. Čistenie pleti ultrazvukom je veľmi príjemné a bezbolestné, bez naparovania a nepríjemného vytláčania. Pleť je po ošetrení jemná, viditeľne vyhladená a pokožka je pripravená pre absorpciu aktívnych zložiek kozmetických prípravkov.

Lifting (mikromasáž)spevnenie a hydratácia pokožky, pri tomto programe dochádza k mikromasáži bunečných štruktúr, zlepšeniu mikrocirkulácie krvi, zrýchleniu bunečnej obnovy, výživné a hydratačné zložky kozmetických prípravkov prenikajú do hlbších vrstiev pokožky.

Iontoforézaaplikácia iontov kozmetických prípravkov podľa polarity (+/-) S použitím iontoforézy ošetrenie umožňuje prienik aktívnych látok kladných iónov a záporných iónov kozmetických zložiek do pokožky. Súčasne aktívna ultrazvuková funkcia zabezpečuje maximalizáciu efektivity.

Kontraindikácie – kedy sa ultrazvuk nepoužíva:
• tehotenstvo, kardiostimulátor, nádorové ochorenie kože, niektoré alergie kože a pokožky
.Copyright © 2013 salondebeaute.sk Všetky práva vyhradené.Vytvorené- LP